Распоред Звоњења
РАСПОРЕД ЗВОЊЕЊА за ученике од I до IV |
||||||||
ПРЕПОДНЕВНА СМЕНА |
ПОПОДНЕВНА СМЕНА |
|||||||
Час |
Почетак часа |
Крај часа |
Час |
Почетак часа |
Крај часа |
|||
1. |
7.25 |
7.30 |
8.15 |
1. |
12.55 |
13.00 |
13.45 |
|
2. |
8.20 |
9.05 |
2. |
13.50 |
14.35 |
|||
3. |
9.20 |
9.25 |
10.10 |
3. |
14.50 |
14.55 |
15.40 |
|
4. |
|
10.15 |
11.00 |
4. |
|
15.45 |
16.30 |
|
5. |
11.05 |
11.50 |
5. |
16.35 |
17.20 |
|||
6. |
- |
- |
6. |
- |
- |
РАСПОРЕД ЗВОЊЕЊА за ученике од V до VIII |
||||||||
ПРЕПОДНЕВНА СМЕНА |
ПОПОДНЕВНА СМЕНА |
|||||||
Час |
Почетак часа |
Крај часа |
Час |
Почетак часа |
Крај часа |
|||
1. |
7.25 |
7.30 |
8.15 |
1. |
12.35 |
12.40 |
13.25 |
|
2. |
8.20 |
9.05 |
2. |
13.30 |
14.15 |
|||
3. |
9.20 |
9.25 |
10.10 |
3. |
14.30 |
14.35 |
15.20 |
|
4. |
|
10.15 |
11.00 |
4. |
|
15.25 |
16.10 |
|
5. |
11.05 |
11.50 |
5. |
16.15 |
17.00 |
|||
6. |
12.55 |
12.40 |
6. |
17.05 |
17.50 |
Распоред Звоњења
РАСПОРЕД ЗВОЊЕЊА ЗА 1. И 3. РАЗРЕД (ГРУПА А), 2. И 4. РАЗРЕД
ЧАС |
ВРЕМЕ |
1. |
7.30-8.00 |
2. |
8.05-8.35 |
3. |
8.50-9.20 |
4. |
9.25-9.55 |
РАСПОРЕД ЗВОЊЕЊА ЗА 1. И 3. РАЗРЕД (ГРУПА Б)
ЧАС |
ВРЕМЕ |
1. |
10.15-10.45 |
2. |
10.50-11.20 |
3. |
11.35-12.05 |
РАСПОРЕД ЗВОЊЕЊА ЗА 5. И 6. РАЗРЕД
ЧАС |
ВРЕМЕ |
1. |
10.15-10.45 |
2. |
10.50-11.20 |
3. |
11.35-12.05 |
4. |
12.15-12.45 |
5. |
12.50-13.20 |
6. |
13.25-13.55 |
РАСПОРЕД ЗВОЊЕЊА ЗА 7. И 8. РАЗРЕД
ЧАС |
ВРЕМЕ |
1. |
12.15-12.45 |
2. |
12.50-13.20 |
3. |
13.25-13.55 |
4. |
14.10-14.40 |
5. |
14.45-15.15 |
6. |
15.20-15.50 |
Списак ученика
I разред | |
---|---|
1. | Анђелковић Јелена |
2. | Будимировић Марија |
3. | Васић Марта |
4. | Вели Нермина |
5. | Вучковић Коста |
6. | Димитријевић Маша |
7. | Ђошић Митар |
8. | Живановић Себастијан |
9. | Живановић Страхиња |
10. | Казић Александра |
11. | Казић Валерија |
12. | Костић Константин |
13. | Лазић Раде |
14. | Матић Катарина |
15. | Миленковић Павле |
16. | Миливојевић Милица |
17. | Спасић Теодора |
18. | Станковић Павле |
19. | Стојадиновић Иван |
II разред | |
1. |
Аксић Новак
|
2. | Анђелковић Ђурђа |
3. | Вељковић Лара |
4. | Димитријевић Матеја |
5. | Јовановић Вук |
6. | Јункси Зханг |
7. | Казић Давид |
8. | Костић Урош |
9. | Михајловић Димитрије |
10. | Недељковић Лука |
11. |
Нешић Јован
|
12. | Павловић Алекса |
13. | Павловић Ђорђе |
14. | Ристић Николета |
15. | Спасић Дуња |
16. | Стаменковић Константин |
17. | Станковић Александар |
18. | Стојадиновић Михајло |
19. | Стојановић Немања |
20. | Стокић Димитрије |
21. | Цветковић Калина |
III разред
| |
1. |
Антић Нађа
|
2. | Весић Николина |
3. | Влајковић Никола |
4. | Вучковић Вукан |
5. | Гавриловић Дијана |
6. | Ђошић Лара |
7. | Ивановић Маријана |
8. | Илић Алекса |
9. | Костић Хелена |
10. | Матић Филип |
11. |
Миливојевић Јован
|
12. | Митрашиновић Алексеј |
13. | Ранковић Михајло |
14. | Спасић Мита |
15. | Станишковић Матеја |
16. | Стојадиновић Александар |
17. | Стојановић Александар |
18. | Стојановић Стефан |
IV разред
| |
1. |
Емилија Будимировић
|
2. |
Анастасија Вељковић
|
3. | Александра Димковски |
4. | Лена Ђорђевић |
5. | Миљана Јањић |
6. |
Јована Јовановић
|
7. | Ива Лазић |
8. |
Сава Митрашиновић
|
9. | Михајло Младеновић |
10. |
Лазар Недељковић
|
11. | Павловић Олга |
12. |
Пајић Невена
|
13. | Стевић Ана |
14. | Стевић Дуња |
15. | Стјепановић Вељко |
16. | Стојадиновић Алекса |
17. | Стојадиновић Петар |
18. | Стојановић Јелена |
V разред
| |
1. | Аксић Лана |
2. | Благојевић Јања |
3. |
Данић Славиша
|
4. |
Ивановић Виктор
|
5. |
Јовановић Емилија
|
6. |
Миливојевић Анастасија
|
7. |
Недељковић Андреја
|
8. |
Ноић-Ристић Сергеј
|
9. | Петковић Елена |
10. | Стојадиновић Матеја |
11. |
Стојановић Емилија
|
12. |
Стојановић Михајло
|
13. | Стојановић Стефан |
VI разред
| |
1. | Дабић Јована |
2. | Илић Матеја |
3. |
Јовановић Александар
|
4. |
Казић Немања
|
5. |
Казић Никола
|
6. | Казић Хелена |
7. |
Миладиновић Матеја
|
8. |
Милетић Матеја
|
9. |
Ристић Валентина
|
10. |
Ристић Дуња
|
11. |
Симић Илија
|
12. |
Спасић Николина
|
13. |
Станишковић Исидора
|
14. | Стојадиновић Наталија |
15. | Трајковић Стефан |
16. | Цветковић Петра |
VII разред
| |
1. |
Аксић Тамара
|
2. | Барјактаровић Божидар |
3. | Вучковић Лука |
4. | Живић Данијела |
5. | Јањић Николина |
6. | Јовановски Анастасија |
7. | Миливојевић Катарина |
8. | Митрашиновић Андреј |
9. | Недељковић Александра |
10. | Новаковић Матеја |
11. | Радивојевић Јелена |
12. | Рајковић Александра |
13. | Стаменковић Наталија |
14. | Стојадиновић Лазар |
15. | Стојановић Миљана |
VIII разред
| |
1. | Аксић Теодора |
2. | Андријевић Софија |
3. | Димковски Кристијан |
4. | Живковић Теодора |
5. | Ивановић Марија |
6. | Јовановски Анђела |
7. | Јоловић Сава |
8. | Костић Кристијан |
9. | Менковић Невена |
10. | Миладиновић Страхиња |
11. | Недељковић Анастасија |
12. | Нојић Никола |
13. | Перић Светлана |
14. | Перић Урош |
15. | Ристић Николина |
16. | Ристић Сара |
17. | Стојадиновић Данило |
18. | Стојадиновић Лука |
19. | Стојановић Лазар |